KSIĄŻKI

TYTUŁ: Prawie wszystko o metodzie R.Volla. Samouczek. Suplement Vegatest.

AUTOR: O. Korycki, A. Smielianiec

WYDAWCA: Enso Electronics, Warszawa 2009

ISBN: 978-83-932269-0-0

ILOŚĆ STRON: 236

OPRAWA: miękka, klejona

CENA SUGEROWANA: 49,90 zł brutto

TYTUŁ: Medycyna energoinformacyjna. Replikacja informacji

AUTOR: lek. med. Lena Paszczenko

WYDAWCA: Enso Electronics, Warszawa 2013

ISBN: 978-83-932269-7-9

ILOŚĆ STRON: 334

OPRAWA: miękka, klejona

CENA SUGEROWANA: 53 zł brutto

TYTUŁ: Informoterapia i informodiagnostyka

AUTOR: lek. med. M. Gołowacha

WYDAWCA: Enso Electronics, Warszawa 2012

ISBN: 978-83-932269-5-5

ILOŚĆ STRON: 216

OPRAWA: miękka, klejona

CENA SUGEROWANA: 53 zł brutto

TYTUŁ:  VEGATEST Diagnostyka wegetatywno-rezonansowa Teoria i praktyka

AUTOR: lek. med. Natalia Piatibratowa

WYDAWCA: Enso Electronics, Warszawa 2011

ISBN: 978-83-932269-1-7

ILOŚĆ STRON: 70

OPRAWA: miękka, klejona

CENA SUGEROWANA: 29 zł brutto

TYTUŁ: Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. TOM 5 Metody znachorów ludowych: doświadczenie uzdrowicieli rosyjskich i zagranicznych.

AUTOR: dr n. med. Olga I. Jelisejewa

WYDAWCA: Enso Electronics, Warszawa 2013

SERIA: Poradnik eksperta EAV

ISBN:  978-83-936500-2-6

ILOŚĆ STRON: 158

OPRAWA: miękka, klejona

CENA SUGEROWANA: 29 zł brutto

Piąta część książki doktor O.I. Jelisejewej poświęcona jest najlepszym autorskim metodom walki z nowotworami i innymi ciężkimi chorobami. Wśród twórców tych metod są dobrze znane czytelnikom nazwiska – Nishi, Breuss, Shelton, Szewczenko, Dorogow i mniej znane, takie jak Todik, Clark, Gerson, Kaczugin, Hamer.

W czwartej książce doktor O.I. Jelisejewej przeczytasz o zastosowaniu ziół lecz­niczych w leczeniu nowotworów piersi i żeńskich narządów płciowych, gruczolaka i raka prostaty, chorób nowotworowych układu pokarmowego, guzów narządów oddechowych, złośliwych procesów w tkankach miękkich i kostnych oraz w innych chorobach onkologicznych. Książka jest przeznaczona dla szerokiego kręgu czytelników.

Doktor Jelisejewa twierdzi, że wszystko zależy po pierwsze od zdrowia duchowego, a po drugie, od równowagi kwasowo - zasadowej organizmu, przy czym oba te aspekty są wzajemnie ze sobą powiązane. Zakłócenie równowagi duchowej, i jako następstwo tego zakłócenia, zmiana równowagi kwasowo - zasadowej prowadzi do powstawania warunków sprzyjających rozwojowi chorób. W przywróceniu wewnętrznej i fizycznej harmonii pomoże prosty program złożony z 15 kroków, przeznaczony do samodzielnego stosowania.

Na czym polega niebezpieczeństwo wynikające z pasożytów - pierwotniaków, grzybów i helmintów? Pasożyty mogą przenikać do każdego narządu i układu człowieka. Pasożyty tworzą w organizmie konglomeraty często uznawane za nowotwory. Pasożyty tłumią odporność, a toksyczne produkty ich metabolizmu sprzyjają powstawaniu raka. Większość pasożytów trudno jest wykryć. Stąd właśnie błędne diagnozy i niewłaściwe leczenie, mające smutne skutki.

W książce mowa jest o wpływie infekcji i wirusów na rozwój procesów patologicznych. Czytelnicy dowiedzą się o tym, w jaki sposób wirusy i bakterie chorobotwórcze przedostają się do organizmu człowieka i do jakich skutków może doprowadzić takie wtargnięcie. Krótko opisano tradycyjne metody terapii, a także podejście do leczenia stosowane w “Medycznym centrum Jelisejewej”. Książka jest przeznaczona dla szerokiego kręgu czytelników.

Wrotycz zawiera flawonoidy, alkaloidy, garbniki i oleje eteryczne. Do celów leczniczych najczęściej używa się kwiecia, chociaż w liściach rośliny występuje cenny kwas askorbinowy. Olejek eteryczny z wrotyczu zawiera substancję trującą dysponującą działaniem antymikrobowym. Wrotycz stosuje się w kosmetyce jako dodatek do szamponów i płukanek.

W starożytności ludzie świetnie znali wiele minerałów i umieli wykorzystywać ich niezwykłe właściwości. Krzemień zajmował wśród nich szczególne miejsce. Lecznicze działanie krzemu wynika z tego, że wydala on z organizmu trujące substancje i sprzyja powstawaniu ważnych dla życia enzymów, aminokwasów i hormonów.

Czarny orzech staje się obowiązkowym komponentem wielu kompleksowych programów oczyszczania i uzdrawiania. Zalecany jest przy wielu z pozoru różnych schorzeniach, gdyż oddziałuje na głębokie przyczyny, rzec można, na korzeń choroby. Praktycznie nie ma ludzi, którzy nie byliby zarażeni jakąś inwazją (pasożytniczą, bakteryjną, wirusową lub grzybiczą), przeciwko której nie można byłoby zastosować orzecha czarnego.

Termografia medyczna

Holistyczna i bezinwazyjna ogólna diagnoza zdrowia. 

Metoda podobna jest do pomiaru temperatury zwykłym termometrem. W tym wypadku kamera termowizyjna wykonuje pomiar temperatury w każdym punkcie ciała, co dwa milimetry. 

Więcej

Szkolenia
zaawansowane

Metoda Vega test:

Blok tematyczny A, B, C

Więcej

Egzamin
wg wzoru MEN

Uzyskasz go po 3 stopniowym szkoleniu z elektropunktury czyli po ukończeniu kursów z metody Volla, Vega testu i Informoterapii.

Więcej