TYTUŁ:  VEGATEST Diagnostyka wegetatywno-rezonansowa Teoria i praktyka

AUTOR: lek. med. Natalia Piatibratowa

WYDAWCA: Enso Electronics, Warszawa 2011

ISBN: 978-83-932269-1-7

ILOŚĆ STRON: 70

OPRAWA: miękka, klejona

CENA SUGEROWANA: 32 zł brutto

Pierwsza w Polsce książka o metodach diagnostyki metodą elektroakupunktury Vega-test, napisana przez lekarza specjalistę, wykorzystującą ją w praktyce od kilkunastu lat.. Niezbędnik zarówno dla tych, którzy chcą opanować ten rodzaj diagnostyki, jak i osób, które już ją stosują (np. praktyków metody Volla, właścicieli gabinetów medycyny naturalnej itp.). Cenny nabytek również dla tych, którzy pragną sami przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem i na bieżąco śledzić postępy w leczeniu.

Ta niewielka pod względem objętości książka poświęcona jest ciekawej, niejednoznacznej i perspektywicznej dziedzinie nowoczesnej medycyny – diagnostyce elektropunkturowej i jej konkretnemu działowi – metodzie testowania wegetatywno-rezonansowego. Te dziedziny nauki, które przeszły trwającą pół wie-ku drogę rozwoju, dały się poznać jako unikatowe, praktyczne narzędzia w rękach twórczo myślących lekarzy. Są nowoczesnymi metodami, których istota oparta jest na odwiecznej naturze rzeczy: falach i procesach cyklicznych zachodzących w przyrodzie, poszukiwaniu zbieżności podobnych częstotliwości czy zjawisku rezonansu. Dzisiaj specjalista EPD (EAV) (diagnostyki elektropunkturowej) robi dokładnie to samo co w dawnych czasach różdżkarze i wróżbiarze, tylko że jego „magia” ma ściśle naukową podstawę…

Spis treści

Przedmowa 3
Technika wykonywania WRT 9
Etapy Vega-testu 21
Określenie czynnika etiologicznego 29
Określenie obciążeń zewnętrznych 33
Indeks biologiczny 49
Indeks fotonowy 55
Literatura 61

Szkolenia
zaawansowane

Metoda Vega test:

Blok tematyczny A, B, C

Więcej

Egzamin
wg wzoru MEN

Uzyskasz go po 3 stopniowym szkoleniu z elektropunktury czyli po ukończeniu kursów z metody Volla, Vega testu i Informoterapii.

Więcej

Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz