Sesje biorezonansowe

Biorezonans - to rezonująca częstotliwość. Przyroda żywa i martwa, układy i organy człowieka, wszystkie przedmioty emitują określone fale elektromagnetyczne o określonej częstotliwości. Aby powstał rezonans dwa oddzielne obiekty powinny emitować to samo pasmo częstotliwości. Biorezonans powstaje kiedy np. głos dostraja się do określonego dźwięku gitary. Wibracje płynące głosu i dźwięku gitary rezonują, znajdują się na tej samej częstotliwości.  Wyróżnia się biorezonans pasywny i aktywny. BRT pasywny, to inaczej inwersja rezonansowa. Wibracje pochodzące od danej osoby zbierane są przez określone urządzenie. Urządzenie to następnie dokonuje inwersji zebranych, patologicznych drgań na drgania właściwe dla zdrowego organizmu. Następnie przesyła je do organizmu, uruchamiając proces przywracania homeostazy. BRT aktywne, to drgania pochodzące z zewnątrz i przesyłane do organizmu w celach uruchomienia procesów samoleczenia. Urządzenie AM Scan E oraz EVBS posiadają biorezonans pasywny. Urządzenie sweeper, partner, Brt Assistant, Biovet posiadają biorezonans aktywny.  

Profilaktyka i mobilność to najbardziej pożądane cechy współczesnego świata. Medycyna naturalna nie pozostała obojętna na potrzeby współczesnego człowieka, dlatego został stworzony Partner – mobilny terapeuta, który w dyskretnie i bezinwazyjnie zniweluje dręczące dolegliwości nawet najbardziej wymagającego i zajętego użytkownika.

OPIS

Mobilne urządzenie BEZ KABLI Partner PLUS swą funkcjonalność opiera na emisji pola elektromagnetycznego, które swoim oddziaływaniem niweluje wiele powstałych dolegliwości, powodując detoksykację organizmu z pasożytów i nabytych obciążeń.Oferuje szybką i skuteczną formę wsparcia organizmu przy pomocy 365 programów terapeutycznych, które można poszerzyć o kolejne 3775 poprzez dołączony do zestawu program komputerowy. Wśród nich znajdują się programy stosowane w codziennej profilaktyce usuwania obciążeń mających wpływ na samopoczucie i ogólną kondycję.
Funkcjonalność Partnera doskonale sprawdzi się w terapii przeciwbólowej, regenerującej, dla konkretnie wybranej dolegliwości, a także przyczyni się do stabilizacji układu nerwowego w tym - zaburzeń snu, bezsenności, zmęczenia często spotykanych w dzisiejszych czasach.
Tego typu zaburzenia mogą być spowodowane dużą ilością patogenów i toksyn nabytych stresującym trybem życia, niezdrową dietą, bycia w ciągłym pośpiechu.
Przy braku czasu na zdrowe życie Partner PLUS jest idealnym, mobilnym rozwiązaniem na przeprowadzanie terapii, które można dowolnie programować i ustawiać sesje.
Partner to w pełni bezpieczne, mobilne i wygodne urządzenie dla osób  poszukujących rozwiązania na poprawę jakości codziennego życia i przywrócenia stabilnego samopoczucia.
Niewielkie wymiary Partnera PLUS, możliwość zawieszenia go sobie  na tzw. smyczy, sprawdzą się nie tylko w pracy, uczelni, samochodzie ale i w środkach transportu publicznego.


OPIS

 • usuwanie obciążeń
 • detoksykacja organizmu
 • elektrosesje indukcją (na przeziębienie, ból, regenerację, dla konkretnych dolegliwości)
 • stymulacja obronnych sił organizmu
 • stabilizacja układu nerwowego (zaburzenia snu, bezsenność i inne)

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIA:


PARTNER PLUS cieszy się również ogromnym powodzeniem w zastosowaniu elektrosesji u osób PRZEZIĘBIONYCH lub CHRONICZNIE ZMĘCZONYCH Przyczyny tego zaburzenia mogą być spowodowane dużą ilością patogenów, stresującym trybem życia, ale również brakiem czasu na odpowiednie i zdrowe życie. Przy braku czasu Partner jest idealnym mobilnym rozwiązaniem na przeprowadzanie terapii.
Przedstawione informacje w żadnym wypadku NIE ZASTĘPUJĄ porady ani pomocy lekarskiej. Jeżeli ktoś decyduje się skorzystać z podanych informacji, pomijając konsultację lekarską, podejmuje się samoleczenia, czyniąc to na własną odpowiedzialność. ENSO Electronics nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niepożądane efekty lub konsekwencje wynikające z użycia jakiejkolwiek metody przygotowawczej lub procedury opisanej w książce, jak również za jakiekolwiek zaistniałe szkody z tytułu późniejszych roszczeń medycznych.
 
 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY URZĄDZENIA:

- Wewnętrzna indukcja działająca w odległości do 1 m
- 365 programów
wgranych do pamięci urządzenia, obsługujących zakres częstotliwości od 0-25 000 Hz, a w nich znajdziecie te, które najczęściej wykorzystujemy doraźnie, ale i w sesjach oczyszczających.
- Oprogramowanie komputerowe, w którym możemy znaleźć ponad 3 000 dodatkowych programów, dzięki którym możemy znacznie poszerzyć możliwości urządzenia i wykorzystywać je w niemal każdej sytuacji jaką napotkamy na swojej drodze.
- Pamięć urządzenia możemy zwiększyć za pomocą karty micro SD o pojemności 2 GB na którą również możemy zapisywać uprzednio stworzone zestawy terapeutyczne w oprogramowaniu.
- Łatwe w użyciu i kompaktowe urządzenie powinno znaleźć miejsce w każdym domu, lub w każdej kieszeni, gdyż nigdy nie wiemy co może zaskoczyć nas, lub naszych najbliższych.

PARAMETRY URZĄDZENIA:

Tu zamieść opis parametrów urządzenia
Tu umieść galerie zdjęć

INNE URZĄDZENIA

Urządzenia do analizy elektropunkturowej - to seria AM Scan - AM Scan E, VS, EVBS. Urządzenia do terapii BRT - to Blaster, Sweeper, Partner, Brt Assistant, Biovet (dla zwierząt). Urządzenia do tworzenia preparatów informacyjnych - to Replikator oraz Brt Assistant. WYBIERZ URZĄDZENIE DLA SIEBIE I RODZINY

 • BioVet
  BioVet
 • Sweeper
  Sweeper
 • Reprinter
  Reprinter
 • Blaster
  Blaster
 • AM Scan E
  AM Scan E
 • Partner
  Partner

Szkolenia
zaawansowane

Metoda Vega test:

Blok tematyczny A, B, C

Więcej

Egzamin
wg wzoru MEN

Uzyskasz go po 3 stopniowym szkoleniu z elektropunktury czyli po ukończeniu kursów z metody Volla, Vega testu i Informoterapii.

Więcej

Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz