Sesje biorezonansowe

Biorezonans - to rezonująca częstotliwość. Przyroda żywa i martwa, układy i organy człowieka, wszystkie przedmioty emitują określone fale elektromagnetyczne o określonej częstotliwości. Aby powstał rezonans dwa oddzielne obiekty powinny emitować to samo pasmo częstotliwości. Biorezonans powstaje kiedy np. głos dostraja się do określonego dźwięku gitary. Wibracje płynące głosu i dźwięku gitary rezonują, znajdują się na tej samej częstotliwości.  Wyróżnia się biorezonans pasywny i aktywny. BRT pasywny, to inaczej inwersja rezonansowa. Wibracje pochodzące od danej osoby zbierane są przez określone urządzenie. Urządzenie to następnie dokonuje inwersji zebranych, patologicznych drgań na drgania właściwe dla zdrowego organizmu. Następnie przesyła je do organizmu, uruchamiając proces przywracania homeostazy. BRT aktywne, to drgania pochodzące z zewnątrz i przesyłane do organizmu w celach uruchomienia procesów samoleczenia. Urządzenie AM Scan E oraz EVBS posiadają biorezonans pasywny. Urządzenie sweeper, partner, Brt Assistant, Biovet posiadają biorezonans aktywny.  

Partner swoje działanie opiera na falach elektromagnetycznych, dzięki którym w szybki i łatwy sposób możemy pozbyć się problemów, które doskwierają nam od wielu lat. 

Jest dla nas najlepszym partnerem, który będzie towarzyszył nam zarówno w bólu, problemach zdrowotnych jak i w profilaktyce na co dzień.

OPIS

Dzięki swoim właściwościom oraz funkcjonalności bez okablowania, stanowi urządzenie mobilne i sprawdzi się tym, którzy w swoim życiu nie mogą złapać tchu. Jest również dobrym rozwiązaniem podczas wykonywaniu elektrosesji najmłodszym.

OPIS

 • usuwanie obciążeń
 • detoksykacja organizmu
 • elektrosesje polem (przeciwbólowe, regenerujące, dla konkretnych schorzeń)
 • stymulacja obronnych sił organizmu
 • stabilizacja układu nerwowego (zaburzenia snu, bezsenność i inne)

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIA:

Urządzenie Partner stosowane jest w terapiach najmłodszych członków rodziny. Emisja pola elektromagnetycznego np. na spacerze dziecka jest szybką i skuteczną formą wsparcia organizmu, jeśli coś dolega naszym dzieciom.

Urządzenie cieszy się również ogromnym powodzeniem w zastosowaniu elektrosesji u osób chronicznie zmęczonych. Przyczyny tego zaburzenia mogą być spowodowane dużą ilością patogenów, stresującym trybem życia, ale również brakiem czasu na odpowiednie i zdrowe życie. Przy braku czasu Partner jest idealnym mobilnym rozwiązaniem na przeprowadzanie terapii.
Przedstawione informacje w żadnym wypadku NIE ZASTĘPUJĄ porady ani pomocy lekarskiej. Jeżeli ktoś decyduje się skorzystać z podanych informacji, pomijając konsultację lekarską, podejmuje się samoleczenia, czyniąc to na własną odpowiedzialność. ENSO Electronics nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niepożądane efekty lub konsekwencje wynikające z użycia jakiejkolwiek metody przygotowawczej lub procedury opisanej w książce, jak również za jakiekolwiek zaistniałe szkody z tytułu późniejszych roszczeń medycznych.
 
 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY URZĄDZENIA:

Partner w wersji podstawowej posiada 100 programów wgranych do pamięci urządzenia, obsługujących zakres częstotliwości od 0-25 000 Hz, a w nich znajdziecie te, które najczęściej wykorzystujemy doraźnie, ale i w sesjach oczyszczających.
Do zestawu urządzenia dołączane jest oprogramowanie komputerowe, w którym możemy znaleźć ponad 3 000 dodatkowych programów, dzięki którym możemy znacznie poszerzyć możliwości urządzenia i wykorzystywać je w niemal każdej sytuacji jaką napotkamy na swojej drodze. Pamięć urządzenia możemy zwiększyć za pomocą karty micro SD o pojemności 2 GB na którą również możemy zapisywać uprzednio stworzone zestawy terapeutyczne w oprogramowaniu.
To łatwe w użyciu i kompaktowe urządzenie powinno znaleźć miejsce w każdym domu, lub w każdej kieszeni, gdyż nigdy nie wiemy co może zaskoczyć nas, lub naszych najbliższych.

PARAMETRY URZĄDZENIA:

Tu zamieść opis parametrów urządzenia
Tu umieść galerie zdjęć

INNE URZĄDZENIA

Urządzenia do analizy elektropunkturowej - to seria AM Scan - AM Scan E, VS, EVBS. Urządzenia do terapii BRT - to Blaster, Sweeper, Partner, Brt Assistant, Biovet (dla zwierząt). Urządzenia do tworzenia preparatów informacyjnych - to Replikator oraz Brt Assistant. WYBIERZ URZĄDZENIE DLA SIEBIE I RODZINY

 • BioVet
  BioVet
 • Sweeper
  Sweeper
 • Reprinter
  Reprinter
 • Blaster
  Blaster
 • AM Scan E
  AM Scan E
 • Partner
  Partner

Termografia medyczna

Holistyczna i bezinwazyjna ogólna diagnoza zdrowia. 

Metoda podobna jest do pomiaru temperatury zwykłym termometrem. W tym wypadku kamera termowizyjna wykonuje pomiar temperatury w każdym punkcie ciała, co dwa milimetry. 

Więcej

Szkolenia
zaawansowane

Metoda Vega test:

Blok tematyczny A, B, C

Więcej

Egzamin
wg wzoru MEN

Uzyskasz go po 3 stopniowym szkoleniu z elektropunktury czyli po ukończeniu kursów z metody Volla, Vega testu i Informoterapii.

Więcej