Firma Enso Electronics od 2009 roku opracowała i wyprodukowała kilka własnych urządzeń elektronicznych przeznaczonych do analizy elektropunkturowej metodą Volla i Vega test, biorezonansu aktywnego i pasywnego oraz tworzenia preparatów informacyjnych.

Urządzenia do analizy elektropunkturowej (elektrodermalnej), to seria AM Scan - AM Scan E, VS, EVBS. Urządzenia do biorezonansu - to Blaster, Sweeper, Partner, Brt Assistant, Biovet (dla zwierząt)
Urządzenia do tworzenia preparatów informacyjnych - to Replikator oraz Brt Assistant

W Enso Electronics rozwijane są w dalszym ciągu technologie biorezonansowe, indukcyjne oraz zaawansowane konstrukcje elektroniczne z udziałem specjalistycznego oprogramowania komputerowego do  zarządzania.

W tej kategorii znajdują się aparaty do przenoszenia informacji na nośniki.

U podstaw jego działania leży zasada ukierunkowanego oddziaływania drgań elektromechanicznych.

Drgania te o określonej częstotliwości, kształcie i amplitudzie wywierają destrukcyjny wpływ na patogenne mikroorganizmy i makroorganizmy oraz ich toksyny.

 

Holistyczne podejście nie kończy się na nas samych, ale to również całe nasze otoczenie. Rodzina, mieszkanie ale i nasze zwierzaki. Pieski, kotki, homiki i cała reszta. One również potrzebują oczyszczania, wsparcia czy profilaktyki zapewniającej im długie i spokojne życie. Zdrowie naszych zwierzaków to również nasze zdrowie.
Z myślą o tym, powstało urządzenie Biovet - dla naszych najmilszych.

Urządzenie Reprinter (Replikator) jest narzędziem specjalistycznym i powszechnie stosowanym w zakresie zagadnień informoterapii.

Pozwala na podanie informacyjnej wersji substancji, która nie wywołuje skutków działania chemicznego substancji materialnej, ale również pozwala na zastosowanie terapii odwróconych.

BRT Assistant to wspaniałe wsparcie w każdym gabinecie naturoterapeuty, to połączenie trzech funkcji biorezonansu pasywnego, aktywnego i informoterapii.

Czy już jesteście pewni, że to właśnie takiego Asystenta szukacie?

Partner swoje działanie opiera na falach elektromagnetycznych, dzięki którym w szybki i łatwy sposób możemy pozbyć się problemów, które doskwierają nam od wielu lat. 

Jest dla nas najlepszym partnerem, który będzie towarzyszył nam zarówno w bólu, problemach zdrowotnych jak i w profilaktyce na co dzień.

Urządzenie pozwala nam skutecznie usuwać obciążenia z organizmu oraz wzmacniać i pobudzać do działania poszczególne narządy, wraz z całymi zasobami energetycznymi organizmu.

SWEEPER jest nowoczesnym połączeniem  rezonansu:

  •  elektromechanicznego (dwie elektrody ręczne)

 

  • elektromagnetycznego (pętla indukcyjna)

dzięki czemu uzyskujemy dwa rodzaje elektrosesji polem opartych na częstotliwościach stosowanych razem lub osobno.

REPRINTER jest przeznaczony do energetycznego oraz informacyjnego przenoszenia (ponownego zapisu) właściwości preparatów na różne nośniki

PRZEZNACZENIE URZĄDZENIA

REPRINTER jest przeznaczony do energetycznego oraz informacyjnego przenoszenia (ponownego zapisu) właściwości preparatów na różne nośniki takie jak:

  • woda
  • alkohol
  • roztwór fizjologiczny
  • wosk
  • granulki

w celu ich dalszego wykorzystania.

Termografia medyczna

Holistyczna i bezinwazyjna ogólna diagnoza zdrowia. 

Metoda podobna jest do pomiaru temperatury zwykłym termometrem. W tym wypadku kamera termowizyjna wykonuje pomiar temperatury w każdym punkcie ciała, co dwa milimetry. 

Więcej

Szkolenia
zaawansowane

Metoda Vega test:

Blok tematyczny A, B, C

Więcej

Egzamin
wg wzoru MEN

Uzyskasz go po 3 stopniowym szkoleniu z elektropunktury czyli po ukończeniu kursów z metody Volla, Vega testu i Informoterapii.

Więcej