Firma Enso Electronics od 2009 roku opracowała i wyprodukowała kilka własnych urządzeń elektronicznych przeznaczonych do analizy elektropunkturowej metodą Volla i Vega test, biorezonansu aktywnego i pasywnego oraz tworzenia preparatów informacyjnych.

Urządzenia do analizy elektropunkturowej (elektrodermalnej), to seria AM Scan - AM Scan E, VS, EVBS. Urządzenia do biorezonansu - to Blaster, Sweeper PLUS, Partner PLUS, Brt Assistant.
Urządzenia do tworzenia preparatów informacyjnych - to Replikator oraz Brt Assistant

W Enso Electronics rozwijane są w dalszym ciągu technologie biorezonansu, indukcji oraz zaawansowane konstrukcje elektroniczne z udziałem specjalistycznego oprogramowania komputerowego do  zarządzania.

W tej kategorii znajdują się aparaty do przenoszenia informacji na nośniki.

U podstaw jego działania leży zasada ukierunkowanego oddziaływania drgań elektromechanicznych.

Drgania te o określonej częstotliwości, kształcie i amplitudzie wywierają destrukcyjny wpływ na patogenne mikroorganizmy i makroorganizmy oraz ich toksyny.

 

Czytaj więcej

Holistyczne podejście nie kończy się na nas samych, ale to również całe nasze otoczenie. Rodzina, mieszkanie ale i nasze zwierzaki. Pieski, kotki, homiki i cała reszta. One również potrzebują oczyszczania, wsparcia czy profilaktyki zapewniającej im długie i spokojne życie. Zdrowie naszych zwierzaków to również nasze zdrowie.
Z myślą o tym, powstało urządzenie Biovet - dla naszych najmilszych.

Czytaj więcej

Urządzenie Reprinter (Replikator) jest narzędziem specjalistycznym i powszechnie stosowanym w zakresie zagadnień informoterapii.

Pozwala na podanie informacyjnej wersji substancji, która nie wywołuje skutków działania chemicznego substancji materialnej, ale również pozwala na zastosowanie terapii odwróconych.

Czytaj więcej

BRT Assistant to wspaniałe wsparcie w każdym gabinecie naturoterapeuty, to połączenie trzech funkcji biorezonansu pasywnego, aktywnego i informoterapii.

Czy już jesteście pewni, że to właśnie takiego Asystenta szukacie?

Czytaj więcej

Profilaktyka i mobilność to najbardziej pożądane cechy współczesnego świata. Medycyna naturalna nie pozostała obojętna na potrzeby współczesnego człowieka, dlatego został stworzony Partner – mobilny terapeuta, który w dyskretnie i bezinwazyjnie zniweluje dręczące dolegliwości nawet najbardziej wymagającego i zajętego użytkownika.

Czytaj więcej

Nowatorskie urządzenie Sweeper zostało zaprojektowane z myślą o usuwaniu z organizmu człowieka wszelkich obciążeń i toksyn m.in. grzybów, patogenów mających bezpośredni wpływ na kondycję i samopoczucie. Dzięki falom biorezonansu i pętli indukcyjnej zintegrowanej z urządzeniem, można dotrzeć do trudno dostępnych zakamarków organizmu wzmacniając go i pobudzając do działania zasoby energetyczne.

OBEJRZYJ FILMY INSTRUKTAŻOWE
YOUTUBE KANAŁ ENSO ELECTRONICS
1.Uruchamianie oraz zapis programów 
https://youtu.be/_6dtiED_tYU

2. Uruchamianie indukcji wewnętrznej urządzenia
https://youtu.be/PLuiixfwAG8

3. Praca z elektrodami oraz pętlą indukcyjną zewnętrzną
https://youtu.be/k2_pWg3Htao

4. Podłączanie elektrod żelowych oraz indukcji wewnętrznej
https://youtu.be/YFAAC_9O_FQ

5. Zastosowanie białego dysku . Sprawdzanie pola działania indukcji wewnętrznej
https://youtu.be/zxAPuWSAGzs  

6. TWORZENIE ZESTAWU. INSTRUKCJA DO LIFE COMMANDER 4,0 (PL)
https://youtu.be/XlwcD9KEvBA

7. OGÓLNE OPCJE DLA ZESTAWU. INSTRUKCJA LIFE COMMANDER 4.0 (PL)
https://youtu.be/J9N2VPj-Uj0

8. SZCZEGÓŁOWE MODYFIKACJE TWOJEGO ZESTAWU. INSTRUKCJA DO LIFE COMMANDER 4,0 (PL)
https://youtu.be/aqJlpoA7y0Y

9.1 ZAPIS ZESTAWU DO KATALOGU NA KOMPUTERZE. INSTRUKCJA DO LIFE COMMANDER 4,0 (PL)
https://youtu.be/vWLsq6-Wtks

9.2. ZAPIS ZESTAWU DO KATALOGU KOMPUTERA . INSTRUKCJA DO LIFE COMMANDER 4,0 (PL)
https://youtu.be/bIHEPA5yN68

10. IMPORT ZESTAWU DO LIFE COMMANDER - INSTRUKCJA DO LIFE COMMANDER 4,0 (PL)
https://youtu.be/Zg0hj39uR9o

 WEBINAR - JAK STOSOWAĆ SWEEPER - https://youtu.be/9IDr6wxGUuw


Biorezonans (j. ang. Bioresonance Therapy - BRT) odkryty i opracowany przez amerykańskiego naukowca i wynalazcę Rife’a, który ok. 1931 roku odkrył tzw. wibrację śmierci M.O.R (mortal oscilliary rates). Dzięki zbudowanej przez siebie maszynie tzw. Beam Ray Machine mógł z pomocą wysokich częstotliwości zniszczyć patogeny. Mikroorganizmy poddane destrukcyjnej wibracji traciły spójność swojej budowy i ulegały rozpadowi.
Rife wyjaśnił, że w ten sposób można doprowadzić do zniszczenia wyłącznie patogenów lub chorych komórek. Każda żywa istota, bakteria, wirus, a nawet prosty związek biochemiczny posiadają swój unikalny, własny wzorzec częstotliwości, rodzaj podpisu elektromagnetycznego, który jest genetycznie uwarunkowany i wyróżniający się od innych.

Urządzenie Sweeper stworzone i zaprojektowane z myślą o powyższej zasadzie działania, jest w stanie w relatywnie szybki i bezbolesny sposób dotrzeć do drobnoustrojów głęboko pochowanych w strukturach tkanek organizmu w cystach i kościach. Dzięki podwójnej sile działania - zastosowaniu tzw. elektrod  (terapia częstotliwościowo-rezonansowa), oraz pętli indukcyjnej (pulsacyjne pole magnetyczne), można w szybszy i dokładniejszy sposób uzyskać oczekiwane rezultaty.Urządzenie oferuje 633 programy terapeutyczne, które można poszerzyć o kolejne 3867 poprzez wgranie do komputera oprogramowania Life Commander 4,0. Tak potężne spektrum możliwości Sweepera jest idealnym antidotum w zwalczaniu wszelkich objawów wielu groźnych dolegliwości takich jak m.in. borelioza, alergie, cukrzyca, układ krążenia, stany przewlekłe.
Pokonanie toksyn stanie się bezinwazyjne, bezbolesne i prostsze, organizm naturalnymi metodami powróci do prawidłowego funkcjonowania, dzięki temu Ty poczujesz się znacznie lepiej i odzyskasz dobrą kondycję. Sweeper doskonale sprawdzi się w gabinetach medycyny naturalnej i odnowy biologicznej, oraz w zastosowaniu prywatnym.

POSŁUCHAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓWCzytaj więcej

REPRINTER jest przeznaczony do energetycznego oraz informacyjnego przenoszenia (ponownego zapisu) właściwości preparatów na różne nośniki

PRZEZNACZENIE URZĄDZENIA

REPRINTER jest przeznaczony do energetycznego oraz informacyjnego przenoszenia (ponownego zapisu) właściwości preparatów na różne nośniki takie jak:

  • woda
  • alkohol
  • roztwór fizjologiczny
  • wosk
  • granulki

w celu ich dalszego wykorzystania.

Czytaj więcej

Szkolenia
zaawansowane

Metoda Vega test:

Blok tematyczny A, B, C

Więcej

Egzamin
wg wzoru MEN

Uzyskasz go po 3 stopniowym szkoleniu z elektropunktury czyli po ukończeniu kursów z metody Volla, Vega testu i Informoterapii.

Więcej

Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz