Szkolenia podstawowe z medycyny naturalnej

Zostań Akupunkturzystą metody Volla. Poznaj prowadzone przez nas podstawowe szkolenia Vega Test, Informoterapii i metody Volla.

OD LIPCA RUSZAMY Z TRYBEM SZKOLENIOWYM ON - LINE - DLA TEORII 

PRAKTYKA WYŁĄCZNIE W TRYBIE ZJAZDOWYM

PATRZ NA TERMINY W KALENDARZU
WIĘCEJ INFORMACJI: 796-104-230, 22 382 55 50 (51)

Metoda dr. Reinholda Volla skuteczna i potwierdzona klinicznie

Metoda Volla polega na pomiarze potencjałów bioenergetycznych punktów akupunkturowych powiązanych z odpowiednimi tkankami, narządami lub ich częściami. Opiera się na zasadach chińskiej akupunktury. Elektropunktura czerpie z założeń tradycyjnej chińskiej akupunktury. To dr. Vollowi zawdzięczamy rozpowszechnianie klasycznej akupunktury w zachodnim świecie, którą zaprezentował w postaci metody elektropunkturowej. Jako jedyna na świecie została potwierdzona badaniami klinicznymi. Za pomocą 40 punktów możemy uzyskać najbardziej przejrzysty obraz stanu zdrowia klienta.

Czytaj więcej

Metoda Vegatest

WRT - Wegetatywny test rezonansowy, test Vega - został opracowany w Niemczech przez lekarza Helmuta Schimmela w roku 1978. U jego podstaw leżą metody diagnostyki elektroakupunkturowej dr. Reinholda Volla i czynnościowej diagnostyki bioelektronowej W. Schmidta i H. Pflauma. Ponad 15-letnie badania doktora Schimmela i jego zwolenników zmieniły tę metodę w nadzwyczaj skuteczny sposób diagnozowania.

Czytaj więcej

Nauka o metodzie informacyjnej przybliża świat oddziaływań niewidocznych pól elektromagnetycznych.

Informoterapia, to terapia informacją.

Co to jest informacja? Informacja jest niematerialna, nie można jej dotknąć, ale informacje można poznać, gromadzić, przenosić, coś zmieniać z jej pomocą. To nie jest substancja, ale informacja może zmieniać substancję.Informacja, to pewna ilość energii, która może na coś wpływać, coś zmienić, bądź coś stworzyć. Do przekazu informacji potrzebne są dwa systemy: źródło informacji i odbiornik informacji. Najbardziej wrażliwymi odbiornikami informacji są żywe, biologiczne układy systemu, ponieważ składają się z molekuł białka a molekuły białka potrafią zmieniać swoje struktury w związku z jakimś zewnętrznym czynnikiem.

Czytaj więcej

Szkolenia
zaawansowane

Metoda Vega test:

Blok tematyczny A, B, C

Więcej

Egzamin
wg wzoru MEN

Uzyskasz go po 3 stopniowym szkoleniu z elektropunktury czyli po ukończeniu kursów z metody Volla, Vega testu i Informoterapii.

Więcej

Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz