Sesje biorezonansowe

Biorezonans - to rezonująca częstotliwość. Przyroda żywa i martwa, układy i organy człowieka, wszystkie przedmioty emitują określone fale elektromagnetyczne o określonej częstotliwości. Aby powstał rezonans dwa oddzielne obiekty powinny emitować to samo pasmo częstotliwości. Biorezonans powstaje kiedy np. głos dostraja się do określonego dźwięku gitary. Wibracje płynące głosu i dźwięku gitary rezonują, znajdują się na tej samej częstotliwości.  Wyróżnia się biorezonans pasywny i aktywny. BRT pasywny, to inaczej inwersja rezonansowa. Wibracje pochodzące od danej osoby zbierane są przez określone urządzenie. Urządzenie to następnie dokonuje inwersji zebranych, patologicznych drgań na drgania właściwe dla zdrowego organizmu. Następnie przesyła je do organizmu, uruchamiając proces przywracania homeostazy. BRT aktywne, to drgania pochodzące z zewnątrz i przesyłane do organizmu w celach uruchomienia procesów samoleczenia. Urządzenie AM Scan E oraz EVBS posiadają biorezonans pasywny. Urządzenie sweeper, partner, Brt Assistant, Biovet posiadają biorezonans aktywny.  

Urządzenie pozwala nam skutecznie usuwać obciążenia z organizmu oraz wzmacniać i pobudzać do działania poszczególne narządy, wraz z całymi zasobami energetycznymi organizmu.

SWEEPER jest nowoczesnym połączeniem  rezonansu:

 •  elektromechanicznego (dwie elektrody ręczne)

 

 • elektromagnetycznego (pętla indukcyjna)

dzięki czemu uzyskujemy dwa rodzaje elektrosesji polem opartych na częstotliwościach stosowanych razem lub osobno.

OPIS

Czy już jesteście pewni, że to właśnie takiego Sweepera szukacie?

OPIS

Mocne strony SWEEPERA.

PRZEZNACZENIE URZĄDZENIA:

 • usuwanie obciążeń
 • detoksykacja organizmu
 • elektrosesje polem (przeciwbólowe, regenerujące, dla konkretnych schorzeń)
 • stymulacja obronnych sił organizmu
 • stabilizacja układu nerwowego (zaburzenia psychiczne np. stres, bezsenność, depresja)

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIA:

Poniżej wyszczególnionych zostało kilka zastosowań Sweepera z bazy 4 000 programów zawartych na karcie SD i na urządzeniu.

Przedstawione informacje w żadnym wypadku NIE ZASTĘPUJĄ porady ani pomocy lekarskiej. Jeżeli ktoś decyduje się skorzystać z podanych informacji, pomijając konsultację lekarską, podejmuje się samoleczenia, czyniąc to na własną odpowiedzialność. ENSO Electronics nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niepożądane efekty lub konsekwencje wynikające z użycia jakiejkolwiek metody przygotowawczej lub procedury opisanej w książce, jak również za jakiekolwiek zaistniałe szkody z tytułu późniejszych roszczeń medycznych

NAJWAŻNIEJSZE CECHY URZĄDZENIA:

4 000 PROGRAMÓW TERAPEUTYCZNYCH
Sweeper w wersji podstawowej posiada około 350 podstawowych programów nagranych na kartę SD w urządzeniu. Możliwości produktu znacznie poszerza dołączony do zestawu program komputerowy, w którym znajdujemy ponad 3 500 programów dodatkowych mieszczących się w takich kategoriach jak: „Terapeutyczne”; „Zestawy programów” „Przeciwpasożytnicze” oraz „Moje programy” z możliwością zapisania ich na urządzeniu.

Zakres częst. na elektrodach: 3 MLN Hz, rozpiętość częst. na pętli: 25 TYŚ. Hz Urządzenie obsługuje wyjście na elektrody (sesja częstotliwościowo-rezonansowa) z zakresem do 3 mln Hz oraz wyjście na pętlę (pulsacyjne pole magnetyczne) z rozpiętością do 25 tys Hz. Wyżej wymienione możliwości możemy stosować rozdzielnie lub przeprowadzać terapie korzystając jednocześnie z obu na raz, w zależności od potrzeby oraz oczekiwanych rezultatów.

Pętla indukcyjna odnajduje wspaniałe zastosowanie oraz stanowi ułatwienie szczególnie w trakcie pracy z dziećmi.

SWEEPER posiada również możliwość ręcznego generowania częstotliwości i tworzenia własnych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb programów, co pozwala terapeutom oraz klientom wychodzić poza ramy standardowych potrzeb.

PARAMETRY URZĄDZENIA:

Budowa urządzenia

Opis parametrów urządzenia
PARAMETR WARTOŚĆ
Używany prąd, najwyżej:  20 mA
Zakres generowanych częstotliwości:   od 1 do 3 000 000 Hz
Regulacja amplitudy wyjścia generatorów:   do 18 V
Regulacja intensywności sygnału generatora elektrod:   10 poziomów
Regulacja intensywności sygnału generatora induktora:  4 poziomy
Modulacja (dla generatora elektrod):   do 100 000 Hz
Zakres pulsacji:  od 1 do 3 000 000 Hz
Rozdzielczość wyświetlacza:  128 x 64 px
Obsługa kart pamięci microSD: do 2 GB (bez obsługi SDHC)
Wymiary (długość /szerokość /grubość): 105 / 65 / 19 mm
Waga bez opakowania, najwyżej: 0,112 kg
Czas ciągłej pracy urządzenia*: 8 godzin
Zasilanie z wbudowanego akumulatora (typ NOKIA BL-4B) użwana w telefonach komórkowych firmy Nokia: Pojemność – 700 mAh napięcie – 3,7 V
Ładowanie akumulatora: przez USB
* Przy poziomie intensywności nie przekraczającym średniego i normalnym rozmieszczeniu częstotliwości w standardowym obciążeniu (50-100 kΩ).

Zestaw wyposażenia i akcesoriów

 
 
Tu umieść galerie zdjęć
 

INNE URZĄDZENIA

Urządzenia do analizy elektropunkturowej - to seria AM Scan - AM Scan E, VS, EVBS. Urządzenia do terapii BRT - to Blaster, Sweeper, Partner, Brt Assistant, Biovet (dla zwierząt). Urządzenia do tworzenia preparatów informacyjnych - to Replikator oraz Brt Assistant. WYBIERZ URZĄDZENIE DLA SIEBIE I RODZINY

 • BioVet
  BioVet
 • Sweeper
  Sweeper
 • Reprinter
  Reprinter
 • Blaster
  Blaster
 • AM Scan E
  AM Scan E
 • Partner
  Partner

Termografia medyczna

Holistyczna i bezinwazyjna ogólna diagnoza zdrowia. 

Metoda podobna jest do pomiaru temperatury zwykłym termometrem. W tym wypadku kamera termowizyjna wykonuje pomiar temperatury w każdym punkcie ciała, co dwa milimetry. 

Więcej

Szkolenia
zaawansowane

Metoda Vega test:

Blok tematyczny A, B, C

Więcej

Egzamin
wg wzoru MEN

Uzyskasz go po 3 stopniowym szkoleniu z elektropunktury czyli po ukończeniu kursów z metody Volla, Vega testu i Informoterapii.

Więcej