Sesje biorezonansowe

Biorezonans - to rezonująca częstotliwość. Przyroda żywa i martwa, układy i organy człowieka, wszystkie przedmioty emitują określone fale elektromagnetyczne o określonej częstotliwości. Aby powstał rezonans dwa oddzielne obiekty powinny emitować to samo pasmo częstotliwości. Biorezonans powstaje kiedy np. głos dostraja się do określonego dźwięku gitary. Wibracje płynące głosu i dźwięku gitary rezonują, znajdują się na tej samej częstotliwości.  Wyróżnia się biorezonans pasywny i aktywny. BRT pasywny, to inaczej inwersja rezonansowa. Wibracje pochodzące od danej osoby zbierane są przez określone urządzenie. Urządzenie to następnie dokonuje inwersji zebranych, patologicznych drgań na drgania właściwe dla zdrowego organizmu. Następnie przesyła je do organizmu, uruchamiając proces przywracania homeostazy. BRT aktywne, to drgania pochodzące z zewnątrz i przesyłane do organizmu w celach uruchomienia procesów samoleczenia. Urządzenie AM Scan E oraz EVBS posiadają biorezonans pasywny. Urządzenie sweeper, partner, Brt Assistant, Biovet posiadają biorezonans aktywny.  

Nowatorskie urządzenie Sweeper zostało zaprojektowane z myślą o usuwaniu z organizmu człowieka wszelkich obciążeń i toksyn m.in. grzybów, patogenów mających bezpośredni wpływ na kondycję i samopoczucie. Dzięki falom biorezonansu i pętli indukcyjnej zintegrowanej z urządzeniem, można dotrzeć do trudno dostępnych zakamarków organizmu wzmacniając go i pobudzając do działania zasoby energetyczne.

Biorezonans (j. ang. Bioresonance Therapy - BRT) odkryty i opracowany przez amerykańskiego naukowca i wynalazcę Rife’a, który ok. 1931 roku odkrył tzw. wibrację śmierci M.O.R (mortal oscilliary rates). Dzięki zbudowanej przez siebie maszynie tzw. Beam Ray Machine mógł z pomocą wysokich częstotliwości zniszczyć patogeny. Mikroorganizmy poddane destrukcyjnej wibracji traciły spójność swojej budowy i ulegały rozpadowi.
Rife wyjaśnił, że w ten sposób można doprowadzić do zniszczenia wyłącznie patogenów lub chorych komórek. Każda żywa istota, bakteria, wirus, a nawet prosty związek biochemiczny posiadają swój unikalny, własny wzorzec częstotliwości, rodzaj podpisu elektromagnetycznego, który jest genetycznie uwarunkowany i wyróżniający się od innych.

Urządzenie Sweeper stworzone i zaprojektowane z myślą o powyższej zasadzie działania, jest w stanie w relatywnie szybki i bezbolesny sposób dotrzeć do drobnoustrojów głęboko pochowanych w strukturach tkanek organizmu w cystach i kościach. Dzięki podwójnej sile działania - zastosowaniu tzw. elektrod ręcznych (terapia częstotliwościowo-rezonansowa), oraz pętli indukcyjnej (pulsacyjne pole magnetyczna), można w szybszy i dokładniejszy sposób uzyskać oczekiwane rezultaty.Urządzenie oferuje 435 programów terapeutycznych, które można poszerzyć o kolejne 3775 poprzez dołączony do zestawu program komputerowy.Tak potężne spektrum możliwości Sweepera jest idealnym antidotum w zwalczaniu wszelkich objawów wielu groźnych dolegliwości takich jak m.in. borelioza, alergie, cukrzyca, układ krążenia, stany przewlekłe.
Pokonanie toksyn stanie się bezinwazyjne, bezbolesne i prostsze, organizm naturalnymi metodami powróci do prawidłowego funkcjonowania, dzięki temu Ty poczujesz się znacznie lepiej i odzyskasz dobrą kondycję. Sweeper doskonale sprawdzi się w gabinetach medycyny naturalnej i odnowy biologicznej, oraz w zastosowaniu prywatnym.

POSŁUCHAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓWOPIS

OPIS

Mocne strony SWEEPERA oraz SWEEPERA PLUS

SWEEPER DZIAŁA Z PODWÓJNĄ SIŁĄ
- pętla indukcyjna zewnętrzna, która działa na pole magnetyczne
- elektrody, przez które płynie prąd 
oraz posiada
-  4 000 programów do sesji dla wsparcia dolegliwości codziennych i przewlekłych a także regeneracji i pobudzania organizmu

              
 SWEEPER PLUS DZIAŁA POTRÓJNĄ SIŁĄ
 -  pętla indukcyjna zewnętrzna, która działa na pole magnetyczne
 -  pętla indukcyjna wewnętrzna - działa bez żadnych kabli
 -  elektrody, przez które płynie prąd 
    oraz posiada
 -  4 000 programów do sesji dla wsparcia dolegliwości codziennych i przewlekłych a także regeneracji i pobudzania organizmu
 
 
 
 

PRZEZNACZENIE URZĄDZENIA:

 • usuwanie obciążeń
 • detoksykacja organizmu
 • wsparcie w terapii przeziębień, patogenów, boreliozy, alergii, cukrzycy, bólu i innych
 • stymulacja obronnych sił organizmu
 • stabilizacja układu nerwowego (zaburzenia psychiczne np. stres, bezsenność, depresja)

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIA- WSPARCIE W TERAPIACH:

Poniżej wyszczególnionych zostało kilka zastosowań Sweepera z bazy 4 000 programów zawartych na karcie SD i na urządzeniu.

Przedstawione informacje w żadnym wypadku NIE ZASTĘPUJĄ porady ani pomocy lekarskiej. Jeżeli ktoś decyduje się skorzystać z podanych informacji, pomijając konsultację lekarską, podejmuje się samoleczenia, czyniąc to na własną odpowiedzialność. ENSO Electronics nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niepożądane efekty lub konsekwencje wynikające z użycia jakiejkolwiek metody przygotowawczej lub procedury opisanej w książce, jak również za jakiekolwiek zaistniałe szkody z tytułu późniejszych roszczeń medycznych

NAJWAŻNIEJSZE CECHY URZĄDZENIA:

4 000 PROGRAMÓW TERAPEUTYCZNYCH
Sweeper w wersji podstawowej posiada około 350 podstawowych programów nagranych na kartę SD w urządzeniu. Możliwości produktu znacznie poszerza dołączony do zestawu program komputerowy, w którym znajdujemy ponad 3 500 programów dodatkowych mieszczących się w takich kategoriach jak: „Terapeutyczne”; „Zestawy programów” „Przeciwpasożytnicze” oraz „Moje programy” z możliwością zapisania ich na urządzeniu.

Zakres częst. na elektrodach: 3 MLN Hz, rozpiętość częst. na pętli: 25 TYŚ. Hz Urządzenie obsługuje wyjście na elektrody (sesja częstotliwościowo-rezonansowa) z zakresem do 3 mln Hz oraz wyjście na pętlę (pulsacyjne pole magnetyczne) z rozpiętością do 25 tys Hz. Wyżej wymienione możliwości możemy stosować rozdzielnie lub przeprowadzać terapie korzystając jednocześnie z obu na raz, w zależności od potrzeby oraz oczekiwanych rezultatów.

Pętla indukcyjna ZEWNĘTRZNA w SWEEPERZ oraz WEWNĘTRZNA I ZEWNĘTRZNA w SWEEPER PLUS  odnajduje wspaniałe zastosowanie oraz stanowi ułatwienie szczególnie w trakcie pracy z dziećmi.

SWEEPER posiada również możliwość ręcznego generowania częstotliwości i tworzenia własnych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb programów, co pozwala terapeutom oraz klientom wychodzić poza ramy standardowych potrzeb.

PARAMETRY URZĄDZENIA:

Budowa urządzenia

Opis parametrów urządzenia
PARAMETR WARTOŚĆ
Używany prąd, najwyżej:  20 mA
Zakres generowanych częstotliwości:   od 1 do 3 000 000 Hz
Regulacja amplitudy wyjścia generatorów:   do 18 V
Regulacja intensywności sygnału generatora elektrod:   10 poziomów
Regulacja intensywności sygnału generatora induktora:  4 poziomy
Modulacja (dla generatora elektrod):   do 100 000 Hz
Zakres pulsacji:  od 1 do 3 000 000 Hz
Rozdzielczość wyświetlacza:  128 x 64 px
Obsługa kart pamięci microSD: do 2 GB (bez obsługi SDHC)
Wymiary (długość /szerokość /grubość): 105 / 65 / 19 mm
Waga bez opakowania, najwyżej: 0,112 kg
Czas ciągłej pracy urządzenia*: 8 godzin
Zasilanie z wbudowanego akumulatora (typ NOKIA BL-4B) użwana w telefonach komórkowych firmy Nokia: Pojemność – 700 mAh napięcie – 3,7 V
Ładowanie akumulatora: przez USB
* Przy poziomie intensywności nie przekraczającym średniego i normalnym rozmieszczeniu częstotliwości w standardowym obciążeniu (50-100 kΩ).

Zestaw wyposażenia i akcesoriów

 
 
Tu umieść galerie zdjęć
 

INNE URZĄDZENIA

Urządzenia do analizy elektropunkturowej - to seria AM Scan - AM Scan E, VS, EVBS. Urządzenia do terapii BRT - to Blaster, Sweeper, Partner, Brt Assistant, Biovet (dla zwierząt). Urządzenia do tworzenia preparatów informacyjnych - to Replikator oraz Brt Assistant. WYBIERZ URZĄDZENIE DLA SIEBIE I RODZINY

 • BioVet
  BioVet
 • Sweeper
  Sweeper
 • Reprinter
  Reprinter
 • Blaster
  Blaster
 • AM Scan E
  AM Scan E
 • Partner
  Partner

Termografia medyczna

Holistyczna i bezinwazyjna ogólna diagnoza zdrowia. 

Metoda podobna jest do pomiaru temperatury zwykłym termometrem. W tym wypadku kamera termowizyjna wykonuje pomiar temperatury w każdym punkcie ciała, co dwa milimetry. 

Więcej

Szkolenia
zaawansowane

Metoda Vega test:

Blok tematyczny A, B, C

Więcej

Egzamin
wg wzoru MEN

Uzyskasz go po 3 stopniowym szkoleniu z elektropunktury czyli po ukończeniu kursów z metody Volla, Vega testu i Informoterapii.

Więcej

Copyright © 2009-2018 Enso Electronics, Wszelkie prawa zastrzeżone

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz