Aparaty do metody elektrodermalnej EDT

W tej kategorii znajdują się aparaty do testowania elektrodermalnego.. Np metoda skaningowa Express (szybki automatyczny test obciążeń) z podstawowym modułem do biorezonansu (BRT).

Urządzenie AMS VS łączy w sobie dwie metody analizy elektropunkturowej: Metodę Volla i Metodę Vega-test.

Metoda Volla polega na pomiarze potencjałów bioenergetycznych punktów na linii meridianów powiązanych z odpowiednimi tkankami, narządami lub ich częściami. Profesjonalnie przeprowadzony test przez terapeutę wyspecjalizowanego w tej dziedzinie, pozwala uzyskać pełny zarys stanu czynnościowego organizmu badanej osoby i określić stan testowanych narządów jako norma, patologia lub stan zapalny.
Metoda pomiarowa pozwala na określenie nie tylko ogniska chorób, ale przede wszystkim dobrać odpowiednią metodę terapii.
To dr. Vollowi zawdzięczamy rozpowszechnianie klasycznej akupunktury w zachodnim świecie, którą zaprezentował w postaci metody elektropunkturowej. Jako jedyna na świecie została potwierdzona badaniami klinicznymi.

Vegatest(WRT - Wegetatywny test rezonansowy, test Vega) - został opracowany w Niemczech przez lekarza Helmuta Schimmela w roku 1978.
U jego podstaw leżą metody diagnostyki elektroakupunkturowej dr. Reinholda Volla i czynnościowej diagnostyki bioelektronowej W. Schmidta i H. Pflauma.
Metoda ma na celu zbadanie reakcji wegetatywnego układu nerwowego człowieka na elektromagnetyczne częstotliwości patogenów z wykorzystaniem punktów akupunktorowych Volla. Pomiar przebiega na jednym lub kilku punktach poprzez dotknięcie elektrodą aktywną połączoną z urządzeniem zawierającym częstotliwościową bazę dolegliwości, patogenów, oraz organów i układów organizmu.

Prawidłowo przeprowadzony, bezbolesny test, pozwala określić z dokładnością do 95% skalę niedoborów odpowiedzialnych za powstawanie dolegliwości i złe samopoczucie, oraz określić indywidualną terapię dla badanej osoby.

Z pomocą metod dr. Volla i Vega test możemy z wysokim prawdopodobieństwem, bo aż do 95% wykonać test obciążeń oraz szczegółowo określić funkcjonalność każdego z poszczególnych organów. Dzięki tym właściwościom trafność określenia problematyki dotyczącej zdrowia jest bardzo wysoka, a celowana terapia niemal w 100% jest skuteczna. Metody elektropunkturowe mimo, iż nie stosowane w medycynie konwencjonalnej są jej wspaniałym uzupełnieniem w rękach naturopatów i lekarzy naturopatów. Nie zapominajmy jednak o tym, że przede wszystkim powinniśmy położyć nacisk na profilaktykę zdrowia, a możliwości przedklinicznego przetestowania problemów zdrowotnych są idealnym do tego narzędziem. Urządzenie z wysokiej półki dla tych, którzy są nastawieni na precyzję i rzetelność wykonywanego testu.

Czytaj więcej

Szkolenia
zaawansowane

Metoda Vega test:

Blok tematyczny A, B, C

Więcej

Egzamin
wg wzoru MEN

Uzyskasz go po 3 stopniowym szkoleniu z elektropunktury czyli po ukończeniu kursów z metody Volla, Vega testu i Informoterapii.

Więcej

Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz