Sesje biorezonansowe

Biorezonans - to rezonująca częstotliwość. Przyroda żywa i martwa, układy i organy człowieka, wszystkie przedmioty emitują określone fale elektromagnetyczne o określonej częstotliwości. Aby powstał rezonans dwa oddzielne obiekty powinny emitować to samo pasmo częstotliwości. Biorezonans powstaje kiedy np. głos dostraja się do określonego dźwięku gitary. Wibracje płynące głosu i dźwięku gitary rezonują, znajdują się na tej samej częstotliwości.  Wyróżnia się biorezonans pasywny i aktywny. BRT pasywny, to inaczej inwersja rezonansowa. Wibracje pochodzące od danej osoby zbierane są przez określone urządzenie. Urządzenie to następnie dokonuje inwersji zebranych, patologicznych drgań na drgania właściwe dla zdrowego organizmu. Następnie przesyła je do organizmu, uruchamiając proces przywracania homeostazy. BRT aktywne, to drgania pochodzące z zewnątrz i przesyłane do organizmu w celach uruchomienia procesów samoleczenia. Urządzenie AM Scan E oraz EVBS posiadają biorezonans pasywny. Urządzenie sweeper, partner, Brt Assistant, Biovet posiadają biorezonans aktywny.  

Holistyczne podejście nie kończy się na nas samych, ale to również całe nasze otoczenie. Rodzina, mieszkanie ale i nasze zwierzaki. Pieski, kotki, homiki i cała reszta. One również potrzebują oczyszczania, wsparcia czy profilaktyki zapewniającej im długie i spokojne życie. Zdrowie naszych zwierzaków to również nasze zdrowie.
Z myślą o tym, powstało urządzenie Biovet - dla naszych najmilszych.

OPIS

Biovet swoje działanie opiera na falach elektromagnetycznych, dzięki którym w szybki i łatwy sposób może pozbyć się problemów, które doskwierają naszym zwierzakom. Jest jak domowy weterynarz, który będzie wspierał zarówno w bólu, chorobie jak i w profilaktyce
na co dzień.
Dzięki swojej funkcjonalności i niewielkim rozmiarom, założony na szelkach nie będzie przeszkadzał w żadnych czynnościach naszych zwierzaków!.

Przeciwwskazania do stosowania: onkologia, ciąża, świeża blizny po operacji, metalowe elementy w ciele po operacji

OPIS

Wszystkie strony BioVet'a 

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIA:

– wspieranie stawów
– wspieranie serca i krążenia
– dolegliwości skóry, oczu, zębów
– stymulacja obronnych sił organizmu
– obciążenia odkleszczowe
– regulacja emocji
 
Przedstawione informacje w żadnym wypadku NIE ZASTĘPUJĄ porady ani pomocy lekarskiej. Jeżeli ktoś decyduje się skorzystać z podanych informacji, pomijając konsultację lekarską, podejmuje się samoleczenia, czyniąc to na własną odpowiedzialność. ENSO Electronics nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niepożądane efekty lub konsekwencje wynikające z użycia jakiejkolwiek metody przygotowawczej lub procedury opisanej w książce, jak również za jakiekolwiek zaistniałe szkody z tytułu późniejszych roszczeń medycznych

CECHY:

Biovet współpracuje z oprogramowaniem komputerowym, które jest źródłem programów częstotliwościowych. Zawiera on 10 kompletów po 3 specjalistyczne programy odnoszące się do zagadnienia z danej grupy. Pamięć urządzenia jednorazowo obsługuje jeden potrójny komplet, dzięki czemu obsługa urządzenia jest bardzo prosta.
Wszystkie programy trwają 60 minut, co pozwala na zastosowanie szerokiego pasma częstotliwości w każdym z nich.
Twój pupil będzie szczęśliwy, że tak o niego dbasz!

PARAMETRY URZĄDZENIA:

Budowa urządzenia:

Zestaw urządzenia:
Tu umieść galerie zdjęć

INNE URZĄDZENIA

Urządzenia do analizy elektropunkturowej - to seria AM Scan - AM Scan E, VS, EVBS. Urządzenia do terapii BRT - to Blaster, Sweeper, Partner, Brt Assistant, Biovet (dla zwierząt). Urządzenia do tworzenia preparatów informacyjnych - to Replikator oraz Brt Assistant. WYBIERZ URZĄDZENIE DLA SIEBIE I RODZINY

 • BioVet
  BioVet
 • Sweeper
  Sweeper
 • Reprinter
  Reprinter
 • Blaster
  Blaster
 • AM Scan E
  AM Scan E
 • Partner
  Partner

Szkolenia
zaawansowane

Metoda Vega test:

Blok tematyczny A, B, C

Więcej

Egzamin
wg wzoru MEN

Uzyskasz go po 3 stopniowym szkoleniu z elektropunktury czyli po ukończeniu kursów z metody Volla, Vega testu i Informoterapii.

Więcej

Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz