ZAPRASZAMY NA STRONĘ WYDAWNICTWA http://ensopublishing.com/pl/

ENSO PUBLISHING to wydawnictwo, które zajmuje się wydawaniem publikacji książkowych z zakresu szeroko pojętej medycyny naturalnej, holistycznej, dalekiego wschodu czy ludowej. W ofercie wydawnictwa znajdują się książki uznanych autorów zarówno ze wschodu np. z Ukrainy i Rosji (Jelisejewa, Bołotow i inni), z zachodu (np. z USA) Hulda Clark, dr. Nenah Sylver; a także z Polski.

Nasze wydawnictwo to jedna z gałęzi firmy ENSO Electronics, która nie tylko popularyzuje naturalną medycynę w Polsce ale również jest ośrodkiem szkoleniowym i edukacujnym z tego zakresu.

Tematyka wielu proponowanych książek po raz pierwszy pojawia się na polskim rynku. ENSO Publishing stawia przedze wszystkim na rozwój i poszerzanie wiedzy na temat naturalnych metod oczyszczania czy funkcjonowania organizmu w tak toksycznym czasie jakim jest XXI wiek.

Wyszukujemy najciekawszych pozycji z tej tematyki i właśnie dla naszych klientów wprowadzamy takowe książki na rynek polski. Również promujemy polskich autorów książek i do nich także kierowana jest oferta naszego wydawnictwa.

Cały czas staramy się poszerzać swoją działalność z korzyścią dla Państwa!

Dlatego zapraszamy do kontaktu z nami oraz nawiązywania z nami różnorakiej współpracy.

Jesteśmy gotowi do wydania Państwa książki nie tylko z zakresu medycyny. Wykonamy również projekt i druk ulotek, wizytówek, plakatów itp. 

Szkolenia
zaawansowane

Metoda Vega test:

Blok tematyczny A, B, C

Więcej

Egzamin
wg wzoru MEN

Uzyskasz go po 3 stopniowym szkoleniu z elektropunktury czyli po ukończeniu kursów z metody Volla, Vega testu i Informoterapii.

Więcej

Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz