Gabinet

Nasz gabinet holistyczny, to miejsce w którym lekarz Naturopata lub Naturopata przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad oraz analizę stanu organizmu. Posługiwać się będzie metodami elektrodermalnymi. Metody te związane są z potwierdzoną klinicznie elektropunkturową metodą Voll'a oraz metodą Vega test. Dodatkowo otrzymasz informacje o mapie toksyn organizmu, dowiesz się skąd biorą się twoje dolegliwości i dlaczego tak długo trwają. Terapeuta uzgodni z tobą tzw.protokoły oczyszczające i regenerujące, tak aby zmotywować organizm do samoleczenia i odnowy. Otrzymasz wskazówki dietetyczne w celu odciążenia organizmu na czas stosowania protokołów. Przebieg analizy elektropunkturowej jest bezinwazyjny, bezbolesny i powiązany raczej z cierpliwością podczas przeprowadzenia testów aniżeli z jakkolwiek odczuwalnym dyskomfortem. Twoja praca z terapeutą jak również i nauka nowych nawyków żywieniowych może potrwać jakiś czas, ale to zależy od stanu twojego ciała i jego chęci do regeneracji. Pewne jest, że będziesz w dobrych rękach.

Metody holistyczne

Opis metod medycyny naturalnej, wspomagających zdrowie, które używamy i polecamy.

Jedyna taka metoda w Polsce. Informoterapia to inaczej sesja energoinformacyjna lub też wibracyjna. Sesja taka przenosi do ciała człowieka informacje danej substancji w postaci częstotliwości i ma za zadanie pobudzić organizm do uzdrawiania.

Informacja jest niematerialna, nie można jej dotknąć, ale informacje można poznać, gromadzić, przenosić, coś zmieniać z jej pomocą. Informacja , to pewna ilość energii, która może na coś wpływać, coś zmienić, bądź coś stworzyć. Do energoinformacji należy Homeopatia, krople Joalisa, kwiaty Bacha czy krople Andreasa Korte. Znane na całym świecie.

 

Czytaj więcej

Ovideles modipis expel in con comnis ulpa cumquos nem apid quo vid qui con rempori busciis ciducillandi tem essi volorum sequia num etur?

Itias dolum quamus aut et vendae corro blaboria nihit modio. Ovit iditate prestemmus pra cullesc iisqui to corum comnist, voloriut esendanihit qui berovitatur?

Czytaj więcej

Informoterapia jako metoda holistyczna

Itias dolum quamus aut et vendae corro blaboria nihit modio. Ovit iditate prestemmus pra cullesc iisqui to corum comnist, voloriut esendanihit qui berovitatur?

Czytaj więcej

Terapia indukcyjna jest to leczenie za pomocą częstotliwościowych zakresów ludzkiego mózgu. Metoda ta opiera się na postrzeganiu żywego organizmu, a w szczególności organizmu człowieka, jako otwartego (tzn. stale wymieniającego informację ze środowiskiem zewnętrznym), samoregulującego się systemu cybernetycznego.
W leczeniu indukcyjnym jest wykorzystywany fizjologiczny zakres częstotliwościowy znajdujący się w przedziale od 0,5 do 30 Hz. Zgodnie z głównym prawem reakcji następowania częstotliwości (fale mózgowe przy pewnych warunkach posiadają tendencję następowania po poszczególnych impulsach w ciągu minuty) wszystkie obszary fal mózgowych podchwytują drgania na tych częstotliwościach, dzięki czemu zachodzi korygujące oddziaływanie poszczególnych częstotliwości.
 
 
 
„Zapping" to metoda elektroniczna opracowana przez dr Huldę Clark. Pozwala w ciągu kilku minut zabić wirusa, bakterię za pomocą prądu o odpowiedniej częstotliwości.

Czytaj więcej

 

 

Terapia informacyjnymi kopiami preparatów

Terapia informacyjnymi kopiami preparatów, to metoda leczenia bez użycia lekarstw oparta na:

  • wprowadzeniu do organizmu aktywnych biologicznie substancji zawierających informacyjne kopie preparatów,

  • oddziaływaniu informacyjnych kopii preparatów na określone biologicznie aktywne punkty lub biologicznie aktywne strefy.

Czytaj więcej

Zapper wg dr Becka okazuje się być wyjątkowy skuteczny w neutralizowaniu HIV oraz eleminacji wielu innych organizmów chorobotwórczych. Przypuszcza się, że kuracja ta również w bezpieczny sposób neutralizuje inne wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty we krwi.

 

Czytaj więcej

Szkolenia
zaawansowane

Metoda Vega test:

Blok tematyczny A, B, C

Więcej

Egzamin
wg wzoru MEN

Uzyskasz go po 3 stopniowym szkoleniu z elektropunktury czyli po ukończeniu kursów z metody Volla, Vega testu i Informoterapii.

Więcej

Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz