Firma powstała w 2009 roku. Wytwarza i serwisuje urządzenia elektroniczne do elektropunktury (EAV) o nazwie AM Scan. Urządzenia przeznaczone są do testowania metodą Volla i Vega-test. Znajdują przyczyny dolegliwości w ponad 95%. Produkowane są również aparaty do terapii tzw. generatory częstotliwości według wynalazków min. Huldy Clark, Raymonda Rife'a, Boba Becka.

W konstrukcji urządzeń AM Scan jak również innych Naszych aparatów wykorzystaliśmy nowoczesne, skomputeryzowane technologie i know-how na podstawie zaawansowanych badań z zakresu takich działów nauki jak: fizyka, inżynieria biomedyczna czy medycyna. Dodatkowo trwają prace nad kolejnymi, innowacyjnymi projektami.

Oprócz działalności produkcyjnej

  • przeprowadzamy również jedyni w Polsce na tak szeroką skalę cykl szkoleń z elektropunktury metodą Volla,Vega test oraz Informoterapii. 88 godzinny kurs teoria on-line, praktyka zjazdowa uwieńczony jest wydaniem
    3 certyfikatów z każdej metody. Dodatkowo po zdanym egzaminie wystawiamy Certyfikat końcowy. Kursant otrzymuje tytuł  Akupunkturzysty metodą Voll'a
    ( specjalizacja do zawodu 323001)
    Szkolenia prowadzone są przez wyszkolonych specjalistów w tej dziedzinie oraz autorów książek powyższych metod. Kurs otwiera dalszą drogę do kształcenia się w kierunku zawodu NATUROPATY (kod zawodu 323009).
  • współpracujemy z Enso Publishing, która drukuje książki z medycyny naturalnej, bestsellery na światowych rynkach
  • współpracujemy z gabinetem medycyny holistycznej, w którym przyjmują specjaliści od metod elektropunkturowych.
  • organizujemy i sponsorujemy Ogólnopolskie Zjazdy Naturopatów

 

Zadzwoń i umów się w siedzibie Enso na prezentację urządzeń.

Chętnie opowiemy o firmie, naszym sprzęcie i możliwościach.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 

 

Szkolenia
zaawansowane

Metoda Vega test:

Blok tematyczny A, B, C

Więcej

Egzamin
wg wzoru MEN

Uzyskasz go po 3 stopniowym szkoleniu z elektropunktury czyli po ukończeniu kursów z metody Volla, Vega testu i Informoterapii.

Więcej

Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz