Firma Enso Electronics od 2009 roku opracowała i wyprodukowała kilka własnych urządzeń elektronicznych przeznaczonych do analizy elektropunkturowej metodą Volla i Vega test, biorezonansu aktywnego i pasywnego oraz tworzenia preparatów informacyjnych.

Urządzenia do analizy elektropunkturowej (elektrodermalnej), to seria AM Scan - AM Scan E, VS, EVBS. Urządzenia do biorezonansu - to Blaster, Sweeper PLUS, Partner PLUS, Brt Assistant.
Urządzenia do tworzenia preparatów informacyjnych - to Replikator oraz Brt Assistant

W Enso Electronics rozwijane są w dalszym ciągu technologie biorezonansu, indukcji oraz zaawansowane konstrukcje elektroniczne z udziałem specjalistycznego oprogramowania komputerowego do  zarządzania.

W tej kategorii znajdują się aparaty do biorezonansu (BRT) aktywnego i pasywnego.

BRT

Urządzenie „BRT” jest przeznaczone do przeprowadzania aktywnej terapii biorezonansowej, która opiera się na generowaniu lekkich wahań elektromagnetycznych w szerokim zakresie częstotliwości, w celu przeprowadzenia pasywnej (endogennej) terapii biorezonansowej oraz terapii indukcyjnej.

Czytaj więcej

Partner – nowość na rynku! Małe, wygodne urządzenie, wykorzystujące w swojej terapii pole elektromagnetyczne.

Sweeper biorezonans indukcyjny i aktywny, oczyszczanie organizmu

OPIS URZĄDZENIA SWEEPER

SWEEPER jest nowoczesnym połączeniem rezonansu:
- elektromechanicznego (dwie elektrody ręczne)
- elektromagnetycznego (pętla indukcyjna),
dzięki czemu uzyskujemy dwa rodzaje terapii opartych na częstotliwościach stosowanych razem lub osobno.

Urządzenie pozwala nam skutecznie usuwać obciążenia z organizmu oraz wzmacniać i pobudzać do działania poszczególne narządy, wraz z całymi zasobami energetycznymi organizmu.

Czytaj więcej

 

Urządzenie Blaster jest przeznaczone do terapii częstotliwościowo-rezonansowej, opisanej przez dr. H. Clark. Zawiera również dodatkowe funkcje takie jak terapia B.Becka, czy fale Schumana.

Czytaj więcej

Szkolenia
zaawansowane

Metoda Vega test:

Blok tematyczny A, B, C

Więcej

Egzamin
wg wzoru MEN

Uzyskasz go po 3 stopniowym szkoleniu z elektropunktury czyli po ukończeniu kursów z metody Volla, Vega testu i Informoterapii.

Więcej

Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz