Gabinet

Nasz gabinet holistyczny, to miejsce w którym lekarz Naturopata lub Naturopata przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad oraz analizę stanu organizmu. Posługiwać się będzie metodami elektrodermalnymi. Metody te związane są z potwierdzoną klinicznie elektropunkturową metodą Voll'a oraz metodą Vega test. Dodatkowo otrzymasz informacje o mapie toksyn organizmu, dowiesz się skąd biorą się twoje dolegliwości i dlaczego tak długo trwają. Terapeuta uzgodni z tobą tzw.protokoły oczyszczające i regenerujące, tak aby zmotywować organizm do samoleczenia i odnowy. Otrzymasz wskazówki dietetyczne w celu odciążenia organizmu na czas stosowania protokołów. Przebieg analizy elektropunkturowej jest bezinwazyjny, bezbolesny i powiązany raczej z cierpliwością podczas przeprowadzenia testów aniżeli z jakkolwiek odczuwalnym dyskomfortem. Twoja praca z terapeutą jak również i nauka nowych nawyków żywieniowych może potrwać jakiś czas, ale to zależy od stanu twojego ciała i jego chęci do regeneracji. Pewne jest, że będziesz w dobrych rękach.

Informoterapia jako metoda holistyczna

Itias dolum quamus aut et vendae corro blaboria nihit modio. Ovit iditate prestemmus pra cullesc iisqui to corum comnist, voloriut esendanihit qui berovitatur?

OPIS

Ucium vollest qui a autem exeris repe magnis el inis commodi con posandu nditaqu atiisquias audi volorrum remodi offic to et aut re con consedia doluptu ritatur, seceatur, qui dolor mi, sinctem oluptatium es es nonsera ipsa cus aut aborum voluptat doluptae molore debitii sciasse rferror ibusae. Itatiis untem es dolupta sperum adit voluptatur, quis quos sam qui rersped itatur, occus sequiscid utassed ignimod iaessi aut velenimus consequos et ratia

Więcej

 

 

Szkolenia
zaawansowane

Metoda Vega test:

Blok tematyczny A, B, C

Więcej

Egzamin
wg wzoru MEN

Uzyskasz go po 3 stopniowym szkoleniu z elektropunktury czyli po ukończeniu kursów z metody Volla, Vega testu i Informoterapii.

Więcej

Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz