Gabinet

Nasz gabinet holistyczny, to miejsce w którym lekarz Naturopata lub Naturopata przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad oraz analizę stanu organizmu. Posługiwać się będzie metodami elektrodermalnymi. Metody te związane są z potwierdzoną klinicznie elektropunkturową metodą Voll'a oraz metodą Vega test. Dodatkowo otrzymasz informacje o mapie toksyn organizmu, dowiesz się skąd biorą się twoje dolegliwości i dlaczego tak długo trwają. Terapeuta uzgodni z tobą tzw.protokoły oczyszczające i regenerujące, tak aby zmotywować organizm do samoleczenia i odnowy. Otrzymasz wskazówki dietetyczne w celu odciążenia organizmu na czas stosowania protokołów. Przebieg analizy elektropunkturowej jest bezinwazyjny, bezbolesny i powiązany raczej z cierpliwością podczas przeprowadzenia testów aniżeli z jakkolwiek odczuwalnym dyskomfortem. Twoja praca z terapeutą jak również i nauka nowych nawyków żywieniowych może potrwać jakiś czas, ale to zależy od stanu twojego ciała i jego chęci do regeneracji. Pewne jest, że będziesz w dobrych rękach.

Jedyna taka metoda w Polsce. Informoterapia to inaczej sesja energoinformacyjna lub też wibracyjna. Sesja taka przenosi do ciała człowieka informacje danej substancji w postaci częstotliwości i ma za zadanie pobudzić organizm do uzdrawiania.

Informacja jest niematerialna, nie można jej dotknąć, ale informacje można poznać, gromadzić, przenosić, coś zmieniać z jej pomocą. Informacja , to pewna ilość energii, która może na coś wpływać, coś zmienić, bądź coś stworzyć. Do energoinformacji należy Homeopatia, krople Joalisa, kwiaty Bacha czy krople Andreasa Korte. Znane na całym świecie.

 

OPIS

Co to jest informacja? Informacja jest niematerialna, nie można jej dotknąć, ale informacje można poznać, gromadzić, przenosić, coś zmieniać z jej pomocą. To nie jest substancja, ale informacja może zmieniać substancję.Informacja, to pewna ilość energii, która może na coś wpływać, coś zmienić, bądź coś stworzyć. Do przekazu informacji potrzebne są dwa systemy: źródło informacji i odbiornik informacji. Najbardziej wrażliwymi odbiornikami informacji są żywe, biologiczne układy systemu, ponieważ składają się z molekuł białka a molekuły białka potrafią zmieniać swoje struktury w związku z jakimś zewnętrznym czynnikiem.

W organizmie informacja może być przedstawiona w postaci elektrycznego sygnału, w postaci chemicznej koncentracji substancji, w postaci mechanicznej. W odbiorze informacji organizm nie myli się. Ponieważ informacja ma swoje fundamentalne właściwości. To możliwość przechowywania, przekazywania i kodowania informacji. Na dzień dzisiejszy naukowo udowodnione jest, że uniwersalnym językiem przekazu informacji są różne pola. Pole elektromagnetyczne, geopatyczne, pola które łączą się, krzyżują między sobą i powodują zachwianie przestrzeni. Atom, molekuła, urządzenia elektryczne, wszystko to ma swoje pole siłowe.

Akademik Gurbicz twierdzi, że w naszym organizmie jest źródło energetycznych pól siłowych – to białko i chromosomy – które dziedziczymy. Naukowiec i biolog z Rosji Goriajew udowodnił, że cała informacja znajduje się w organizmie w postaci energetycznych pól siłowych. Te pola siłowe zapisują się i kodują w organizmie. Udowodniono, że bardzo małe koncentracje substancji przestają istnieć w postaci chemicznej, materialnej a przybierają postać pola. Wówczas molekuły promieniują. Nie ma potrzeby bezpośredniego kontaktu między molekułą a impulsami nerwowymi. Molekuły , które promieniują to pole elektromagnetyczne pola siłowe i w ten sposób rozprzestrzeniają informacje po organizmie bezkontaktowo z szybkością światła w stopniu 9. Terapią informacyjną jest homeopatia, kwiaty Bacha czy substancje Andreasa Korte. Na nośniku przekazują informacje, które organizm odbiera, przyswaja i rozpoczyna proces uzdrawiania. Rozwój terapii informacyjnej rozwija ukraiński naukowiec Zenon Skrypniuk. 

Naturopata posługując się metodami Volla lub Vega testu dobiera do indywidualnych potrzeb klienta preparaty energoinformacyjne. Informacje w postaci wibracji przenosi na różne nośniki inercyjne za pomocą specjalnych urządzeń technicznych. Nośnikami mogą być woda, alkohol, wosk, granulki homeopatyczne, kamienie. Energoinformacja działa objawowo i głęboko. Niekiedy powoduje reakcje Herxa.

OPIS

 

 

 

 


 

Szkolenia
zaawansowane

Metoda Vega test:

Blok tematyczny A, B, C

Więcej

Egzamin
wg wzoru MEN

Uzyskasz go po 3 stopniowym szkoleniu z elektropunktury czyli po ukończeniu kursów z metody Volla, Vega testu i Informoterapii.

Więcej

Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz