Testowanie elektropunkturowe EAV

Elektropukupunktura jest techniką czerpiąca z korzeni akupunktury, wykorzystującą identyczne punkty na ciele człowieka. Różnica tej metody polega na zastosowaniu urządzenia generującego impulsy elektryczne sprzężonego z sondą aktywną. Niewątpliwą zaletą elektropunktury jest większy obszar oddziaływania na ciało testowanego klienta poprzez dostarczany prąd. Brak użycia tradycyjnych igieł czyni te metodę praktycznie bezbolesną – może jedynie być odczuwane lekkie mrowienie przepływającego prądu.

Twórca metody EAV dr. Voll rozpowszechnił klasyczną akupunkturę w zachodnim świecie. Zaprezentował ją w postaci metody elektropunkturowej nie przerywającej ciągłości skóry. Jako jedyna na świecie została potwierdzona badaniami klinicznymi.

Uzyskasz go po ukończeniu 3 stopniowego szkolenia z elektropunktury. Czyli po kursach z metody Volla, Vega testu i Informoterapii. Następnie otrzymasz pytania egzaminacyjne do samodzielnego przygotowania, ale na podstawie materiałów przekazanych na poszczególnych szkoleniach. Pytania dotyczą formy pisemnej i praktycznej egzaminu. Egzamin odbywa się dwa razy do roku. Po zdaniu egzaminu otrzymujesz specjalizację pt."Akupunkturzysta metodą Volla". Od tej pory będzie można posługiwać się metodami EAV zgodnie z literą prawa.

INNE URZĄDZENIA

Urządzenia do analizy elektropunkturowej - to seria AM Scan - AM Scan E, VS, EVBS. Urządzenia do terapii BRT - to Blaster, Sweeper, Partner, Brt Assistant, Biovet (dla zwierząt). Urządzenia do tworzenia preparatów informacyjnych - to Replikator oraz Brt Assistant. WYBIERZ URZĄDZENIE DLA SIEBIE I RODZINY

 • BioVet
  BioVet
 • Sweeper
  Sweeper
 • Reprinter
  Reprinter
 • Blaster
  Blaster
 • AM Scan E
  AM Scan E
 • Partner
  Partner

Szkolenia
zaawansowane

Metoda Vega test:

Blok tematyczny A, B, C

Więcej

Egzamin
wg wzoru MEN

Uzyskasz go po 3 stopniowym szkoleniu z elektropunktury czyli po ukończeniu kursów z metody Volla, Vega testu i Informoterapii.

Więcej

Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz