BRT

Urządzenie „BRT” jest przeznaczone do przeprowadzania aktywnej terapii biorezonansowej, która opiera się na generowaniu lekkich wahań elektromagnetycznych w szerokim zakresie częstotliwości, w celu przeprowadzenia pasywnej (endogennej) terapii biorezonansowej oraz terapii indukcyjnej.

BIOREZONANS

System terapii biorezonansem. Leczenie jest związane z elektromagnetycznymi drganiami w zakresie od 10 do 500 000 Hz. Od pacjentów “pobiera” się z powierzchni skóry informację energetyczną, specjalnie przetwarza i oddaje przetworzoną z powrotem do organizmu. Podczas leczenia, pacjent i aparatura, tworzą zamknięty obwód adaptacyjnej regulacji, który pozwala organizmowi na wykorzystanie jego własnych możliwości powrotu do fizjologicznej homeostazy.
Dane techniczne:
Wymiary: 98?160?50 mm
Waga: 0,25 kg
Zasilania: 9 V

Ponieważ wibracje własne organizmu mają naturę elektromagnetyczną można je wychwycić, z powierzchni skóry, za pomocą specjalnych elektrod i za pomocą przewodu doprowadzić do urządzenia terapeutycznego. Wibracje te są przetwarzane dzięki aparatowi BRT w drgania terapeutyczne. Drgania terapeutyczne przekazywane są z powrotem z urządzenia do organizmu pacjenta, przy czym częstotliwości harmoniczne są sprzęgane dodatnio a dysharmoniczne ujemnie, a więc inwertowane. W ten sposób patologiczne sygnały są w organizmie redukowane a w końcu wygaszane, a fizjologiczne siły regulacyjne ustroju zaczynają prawidłowo sterować procesami biologicznymi. Na skutek poprawy biofizycznego stanu energetycznego pacjenta dochodzi stopniowo do poprawy procesów biochemicznych - normalizacji i wyleczenia.

Szkolenia
zaawansowane

Metoda Vega test:

Blok tematyczny A, B, C

Więcej

Egzamin
wg wzoru MEN

Uzyskasz go po 3 stopniowym szkoleniu z elektropunktury czyli po ukończeniu kursów z metody Volla, Vega testu i Informoterapii.

Więcej

Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz