Czym są tak zwane urządzenia antypasożytnicze?

Obecnie wielu lubi twierdzić, że za wszystkie nieszczęścia odpowiadają pasożyty. Oczywiście to zbyt uproszczone pojęcie, lecz faktycznie wyrządzają one wiele szkody. Jako pierwsi temat ten poważnie podjęli wiodący producenci suplementów diety. Okazało się, że fitopreparaty, witaminy i mikroelementy wchodzące w skład suplementów diety nieźle wzmacniają zdrowie nie tylko człowieka, ale również robaków pasożytniczych. Dlatego obecnie ogólną tendencją jest prowadzenie diagnostyki na okoliczność występowania pasożytów, a dopiero potem wszystkich niezbędnych zabiegów oczyszczających organizm i dopiero na końcu zajmowanie się konkretnymi problemami związanymi ze zdrowiem (zresztą nierzadkie są przypadki, w których po wydaleniu pasożytów i oczyszczaniu organizmu problemy te ustępują same przez się). Na ile skuteczne są te lub inne aparaty antypasożytnicze. Od dawna stosował to naukowiec Raymond Rife. Jego historia daje dużo do myślenia. Najlepiej jeśli ocenią to lekarze. W internecie można spotkać dość wiele informacji na temat takich narzędzi. Lecz charakter tych informacji jest z reguły dość jednorodny. Najczęściej mamy do czynienia z agresywną reklamą. Obiecuje się pozbycie wszystkich pasożytów na zawsze i zaleca się kupno urządzenia.

Termografia medyczna

Holistyczna i bezinwazyjna ogólna diagnoza zdrowia. 

Metoda podobna jest do pomiaru temperatury zwykłym termometrem. W tym wypadku kamera termowizyjna wykonuje pomiar temperatury w każdym punkcie ciała, co dwa milimetry. 

Więcej

Szkolenia
zaawansowane

Metoda Vega test:

Blok tematyczny A, B, C

Więcej

Egzamin
wg wzoru MEN

Uzyskasz go po 3 stopniowym szkoleniu z elektropunktury czyli po ukończeniu kursów z metody Volla, Vega testu i Informoterapii.

Więcej

Copyright © 2009-2018 Enso Electronics, Wszelkie prawa zastrzeżone

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz