Gabinet

Nasz gabinet holistyczny, to miejsce w którym lekarz Naturopata lub Naturopata przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad oraz analizę stanu organizmu. Posługiwać się będzie metodami elektrodermalnymi. Metody te związane są z potwierdzoną klinicznie elektropunkturową metodą Voll'a oraz metodą Vega test. Dodatkowo otrzymasz informacje o mapie toksyn organizmu, dowiesz się skąd biorą się twoje dolegliwości i dlaczego tak długo trwają. Terapeuta uzgodni z tobą tzw.protokoły oczyszczające i regenerujące, tak aby zmotywować organizm do samoleczenia i odnowy. Otrzymasz wskazówki dietetyczne w celu odciążenia organizmu na czas stosowania protokołów. Przebieg analizy elektropunkturowej jest bezinwazyjny, bezbolesny i powiązany raczej z cierpliwością podczas przeprowadzenia testów aniżeli z jakkolwiek odczuwalnym dyskomfortem. Twoja praca z terapeutą jak również i nauka nowych nawyków żywieniowych może potrwać jakiś czas, ale to zależy od stanu twojego ciała i jego chęci do regeneracji. Pewne jest, że będziesz w dobrych rękach.

 Po ukończeniu Akademii Medycznej pracował w różnych placówkach medycznych ale praca ta nie satysfakcjonowała go. Większość czasu marnował wypełniając mnóstwo medycznych raportów i nie mógł poświęcac pacjentom dośc czasu. Po kilku latach był zmęczony takim systemem pracy.Dodatkowo przepisywał lekim, maskowały na jakiś czas objawy choroby stwarzając tylko iluzję zdrowienia.

Doszedł do wniosku, że powszechnie stosowane metody diagnostyczne nie są doskonałe i nie wynikają z nich faktyczne przyczyny choroby a w zamian skupiają się tylko na podstawowych czynnikach i uogólnionych statystycznie objawach.

Postanowił zająć się metodami, które pozwalały mu odnaleźć przyczyny chorób. Poszukiwania te zajęły mu kilka lat. Wreszcie odnalazł metody, którymi posługuje się do dzisiaj i które pozwalają mu skutecznie leczyć większość chorób.Są to dwie metody diagnostyczne Vega Test i Termografii oraz metoda terapeutyczna Biorezonans.

Metodami tymi doktor zajmuje się już 16 lat. Z pełną świadomością stwierdza, że nic nie daje większej satysfakcji niż momenty, kiedy pacjenci odchodzą zdrowi i nie wymagają ciągłego leczenia. Cieszą się pełnią sprawności i zdrowia. Leczenie przyczyn chorób jest jego celem, pasją i misją życiową.

Szkoli przyszłych adeptów tych metod, aby mogły się rozprzestrzeniać na cały świat i aby ludzie dzięki nim skutecznie wracali do zdrowia.

Specjalizacja lekarza

Schorzenia kręgosłupa

dyskopatia, rwa kulszowa, sztywność karku, skolioza

Choroby krążenia

nadciśnienie, stres, bezsenność, nerwica, depresja, bóle głowy, migrena

Schorzenia przewodu pokarmowego

wrzody żołądka i dwunastnicy, choroby wątroby i pęcherzyka żółciowego, hemoroidy

Schorzenia układu endokrynnego

zaburzenia tarczycy, mastopatie, cukrzyca, torbiele piersi i jajników

Schorzenia układu oddechowego

schorzenia płuc, przeziębienie, angina, astma, bronchit

Choroby układu moczowo-płciowego

zaburzenia nerek, dróg moczowych, prostaty, kamicy nerkowej, moczenie nocne u dzieci

Schorzenia neurologiczne

paraliż (stany pouderzeniowe), mrowienie, drętwienie, zawroty i bóle głowy, omdlenia

Choroby kobiece

problemy hormonalne, mięśniaki, przewlekłe zapalenie jajników, bezpłodność, nadżerka, problemy menstruacyjne

Choroby skóry

łuszczyca, egzema, łupież, grzybica paznokci

Alergie

alergie żywnościowe, pyłki, kurz, sierść zwierząt

Choroby pasożytnicze - (grzybicze)

ELIMINACJA PASOŻYTÓW (ROBAKÓW, GRZYBÓW, PLEŚNI, BAKTERII, WIRUSÓW) ROBAKI: glistnica, owsica, tasiemczyca...włosogłówka...lamblioza, rzęsistkowica, chlamydioza, toksoplazmoza, GRZYBY: candida albicans (drożdżyca)

Uzależnienia

leczenie antynikotynowe, anoreksja, bulimia, alkoholizm

Termografia medyczna

Holistyczna i bezinwazyjna ogólna diagnoza zdrowia. 

Metoda podobna jest do pomiaru temperatury zwykłym termometrem. W tym wypadku kamera termowizyjna wykonuje pomiar temperatury w każdym punkcie ciała, co dwa milimetry. 

Więcej

Szkolenia
zaawansowane

Metoda Vega test:

Blok tematyczny A, B, C

Więcej

Egzamin
wg wzoru MEN

Uzyskasz go po 3 stopniowym szkoleniu z elektropunktury czyli po ukończeniu kursów z metody Volla, Vega testu i Informoterapii.

Więcej

Copyright © 2009-2018 Enso Electronics, Wszelkie prawa zastrzeżone

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz