Gabinet

Nasz gabinet holistyczny, to miejsce w którym lekarz Naturopata lub Naturopata przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad oraz analizę stanu organizmu. Posługiwać się będzie metodami elektrodermalnymi. Metody te związane są z potwierdzoną klinicznie elektropunkturową metodą Voll'a oraz metodą Vega test. Dodatkowo otrzymasz informacje o mapie toksyn organizmu, dowiesz się skąd biorą się twoje dolegliwości i dlaczego tak długo trwają. Terapeuta uzgodni z tobą tzw.protokoły oczyszczające i regenerujące, tak aby zmotywować organizm do samoleczenia i odnowy. Otrzymasz wskazówki dietetyczne w celu odciążenia organizmu na czas stosowania protokołów. Przebieg analizy elektropunkturowej jest bezinwazyjny, bezbolesny i powiązany raczej z cierpliwością podczas przeprowadzenia testów aniżeli z jakkolwiek odczuwalnym dyskomfortem. Twoja praca z terapeutą jak również i nauka nowych nawyków żywieniowych może potrwać jakiś czas, ale to zależy od stanu twojego ciała i jego chęci do regeneracji. Pewne jest, że będziesz w dobrych rękach.

Lekarz

Mikołaj Jakimiec

Skończył studia na Akademii Medycznej w Tarnopolu. W wyniku własnych przeżyć i doświadczeń doszedł do wniosku iż to co się nauczył w Akademii i obowiązujące zasady nie są wystarczające do skutecznego leczenia pacjentów. Przyczyniły się do tego również osobiste przeżycia.

Pracując jako lekarz wojskowy udzielał pomoc ofiarom Czarnobyla po czym sam ciężko zachorował. Medycyna oficjalna okazała się bezradna. Będąc na granicy śmierci, zaczął poznawać i praktykować niekonwencjonalne metody terapii dzięki którym całkowicie wrócił do zdrowia. Dzięki temu nie dołączył do swoich kolegów, którzy zmarli lub zostali inwalidami w wyniku akcji ratunkowej.

 

 

Zapoznając się z nowoczesnymi metodami (metoda Volla, Vegatest), szybko odkrył iż dopiero one pomagają ustalić prawdziwe przyczyny chorób i wybrać najlepszą terapię dla każdego pacjenta indywidualnie.

Stosując metody na sobie udało mu się zapanować nad skutkami promieniowania.

Sam wspomina iż miał problem w nadwagą. Po zastosowaniu kuracji Nadieżdy Siemionowej schudł 20 kg. Te i inne sytuacje spowodowały całkowity zwrot w jego życiu.

Dzięki wieloletniej praktyce lekarskiej (25 lat) z pomocą metod Volla, Vegatest, Express opracował swój system oczyszczania i dochodzenia do zdrowia.

Każdym człowiekiem zajmuje się holistycznie. Chociaż ma dużo umiejętności to jego szczególnym zainteresowaniem są dolegliwości spowodowane infekcjami grzybiczymi i pasożytniczymi.

Specjalizuje się w przewlekłych (chronicznych) problemach zdrowotnych nie poddających się leczeniu farmakologicznemu, których inni nawet się nie podejmują.

Specjalizacja lekarza

Schorzenia kręgosłupa

dyskopatia, rwa kulszowa, sztywność karku, skolioza

Choroby krążenia

nadciśnienie, stres, bezsenność, nerwica, depresja, bóle głowy, migrena

Schorzenia przewodu pokarmowego

wrzody żołądka i dwunastnicy, choroby wątroby i pęcherzyka żółciowego, hemoroidy

Schorzenia układu endokrynnego

zaburzenia tarczycy, mastopatie, cukrzyca, torbiele piersi i jajników

Schorzenia układu oddechowego

schorzenia płuc, przeziębienie, angina, astma, bronchit

Choroby układu moczowo-płciowego

zaburzenia nerek, dróg moczowych, prostaty, kamicy nerkowej, moczenie nocne u dzieci

Schorzenia neurologiczne

paraliż (stany pouderzeniowe), mrowienie, drętwienie, zawroty i bóle głowy, omdlenia

Choroby kobiece

problemy hormonalne, mięśniaki, przewlekłe zapalenie jajników, bezpłodność, nadżerka, problemy menstruacyjne

Choroby skóry

łuszczyca, egzema, łupież, grzybica paznokci

Alergie

alergie żywnościowe, pyłki, kurz, sierść zwierząt

Choroby pasożytnicze - (grzybicze)

ELIMINACJA PASOŻYTÓW (ROBAKÓW, GRZYBÓW, PLEŚNI, BAKTERII, WIRUSÓW) ROBAKI: glistnica, owsica, tasiemczyca...włosogłówka...lamblioza, rzęsistkowica, chlamydioza, toksoplazmoza, GRZYBY: candida albicans (drożdżyca)

Uzależnienia

leczenie antynikotynowe, anoreksja, bulimia, alkoholizm

Termografia medyczna

Holistyczna i bezinwazyjna ogólna diagnoza zdrowia. 

Metoda podobna jest do pomiaru temperatury zwykłym termometrem. W tym wypadku kamera termowizyjna wykonuje pomiar temperatury w każdym punkcie ciała, co dwa milimetry. 

Więcej

Szkolenia
zaawansowane

Metoda Vega test:

Blok tematyczny A, B, C

Więcej

Egzamin
wg wzoru MEN

Uzyskasz go po 3 stopniowym szkoleniu z elektropunktury czyli po ukończeniu kursów z metody Volla, Vega testu i Informoterapii.

Więcej

Copyright © 2009-2018 Enso Electronics, Wszelkie prawa zastrzeżone

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz